Kierownik Punktu Play - Kraśnik

Kierownik Punktu Play

Miasto: Ogłoszenia Kraśnik, Region: Lubelskie

Play, najszybciej rozwijająca się sieć 4G w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kierownik Punktu PLAY
Miejsce pracy: Kraśnik
Zadania:
•realizacja planów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych
•aktywna sprzedaż produktów i usług
•przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i procedur Play
•planowanie i organizowanie pracy
•delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
•coaching i motywowanie pracowników
•działania podnoszące wyniki sprzedażowe i jakościowe
•nadzór nad powierzonym mieniem

Wymagania:
•wykształcenie co najmniej średnie
•doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
•nastawienie na cel
•wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
•umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
•znajomość przepisów prawa pracy

Oferujemy:
•mumowę o pracę
•stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
•atrakcyjne systemy motywacyjne
•ubezpieczenie grupowe
•szkolenia zawodowe
•pracę w trybie zmianowym

CV prześlij na adres: rekrutacja.sprzedaz@play.pl
W temacie maila wpisz: AS/K/Kraśnik

Prosimy o umieszczanie w CV następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P4 sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Taśmowej 7, 02-677 Warszawa, oraz przez podmioty współpracujące z P4 sp. z o.o., w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez P4 sp. z o.o. i podmioty współpracujące z P4 sp. z o.o.

Autor ogłoszenia

Play