Kwalifikowany pracownik ochrony - Kraśnik

Kwalifikowany pracownik ochrony

Miasto: Ogłoszenia Kraśnik, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: Kraśnik
Region: Lubelskie
Firma P.W. ”KARABELA” Sp. zo.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY
Miejsce pracy: KRAŚNIK

WYMAGANIA:
- niekaralność warunek konieczny
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony warunek konieczny
- gotowości do pracy zmianowej
- umiejętności pracy w grupie
- zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych
- sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zapewnienie bezpieczeństwa
- przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa
- obsługa gości placówki (prowadzenie książki wejść i wyjść)
- dbanie o wysoką jakość usług zgodnie z procedurami ochrony i pozytywny wizerunek firmy

OFERUJEMY:
- służby 12h
- możliwość podnoszenia kwalifikacji, w postaci kursów
- bezpłatne i kompletne umundurowanie
- szkolenie i wdrożenie w czynności na obiekcie
- terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
- możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 508-460-639 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres krasnik@karabela.com.pl.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W treści aplikacji prosimy o wpisanie następującej kwestii:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).
Jednocześnie informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. „KARABELA” Sp. z o.o. ul. Sokola 14 w Tarnobrzegu.
2) Pani/Pana dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia tego procesu.
3) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
4) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawie niewłaściwego przetwarzania danych osobowych.

Przyjmując do wiadomości powyższe, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.W. „KARABELA” Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego jak również i przyszłego procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Autor ogłoszenia

Karabela-Ck Sp. z o. o.

Telefon: 508460639

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kwalifikowany pracownik ochrony