MALARZ Niemcy od 24.06 z jez. niemieckim - Kraśnik

MALARZ Niemcy od 24.06 z jez. niemieckim

Miasto: Ogłoszenia Kraśnik, Region: Lubelskie

W związku z otwarciem się w maju 2011 rynku niemieckiego firma Perfekton poszukuje dla swojego klienta, znanej firmy niemieckiej we Frankfurt am Main wielu wykwalifikowanych pracowników z Polski. Szczegóły o aktualnie dostępnych ofertach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.perfekton.pl

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- umiejętność tapetowania, malowania i lakierowania
- umiejętność tynkowania
- mile widziane doświadczenie w suchej zabudowie i izolacji termicznej
- chęć pracy w Niemczech
- dyspozycyjność od zaraz
-mile widziane osoby młode
obowiązki:
- tapetowanie, malowanie, lakierowanie i tynkowanie
oferujemy:
- niezależne stanowisko pracy
- praca w renomowanej niemieckiej firmie
- zarobki 1100 euro do 1300 euro/w zależności od doświadczenia (160 godzin)
- bezpłatne zakwaterowanie
opis dodatkowy:
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i niemieckim na adres info@perfekton.pl. W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny 0501M.
Tel: 58 551 10 60

Autor ogłoszenia

Perfekton

Telefon: 58 551 10 60