Traktorzysta Francja - Kazimierz Dolny

Traktorzysta Francja

Miasto: Ogłoszenia Kazimierz Dolny, Region: Lubelskie

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :
Traktorzysta we Francji

Zakres obowiązków:
• Obsługa traktora na polu i w sadzie
• Drobne prace polowe
• Praca z potrząsarką do owoców.
• Praca z pługiem.
Wymagania:
• Umiejętność obsługi traktora.
• Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w rolnictwie
• Pracowitość i zaangażowanie.
Oferujemy:
• 13,91 euro brutto całkowite
• nadgodziny dodatkowo płatne + 25%, +50%,
• zwrot za ubranie robocze,
• dodatek za dojazdy do pracy,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• polską umowę o pracę na czas określony,
• długoterminową współpracę,
• składki odprowadzone od średniej krajowej,
• opieka polskiego koordynatora.

Prosimy o wysłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pl tel. 785058767
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Autor ogłoszenia

Ecojob

Telefon: 785058767

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Traktorzysta Francja