Prace produkcyjne - Hrubieszów

Prace produkcyjne

Miasto: Ogłoszenia Hrubieszów, Region: Lubelskie

Obecnie prowadzimy rekrutację na kontrakt dla niemieckiego klienta na stanowisko:

Pracownik produkcji z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: 133/2012
Rozpoczęcie pracy: 10.09.2012

OBOWIĄZKI

Proste czynności produkcyjne,
Prace magazynowe,
Prace montażowe przy linii produkcyjnej,
Obsługa maszyn po przyuczeniu,
Skanowanie oraz przygotowanie towarów do wysyłki.

WYMAGANIA

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,
Własny samochód (osoby z własnym samochodem są rozpatrywane w pierwszej kolejności).

OFERUJEMY

Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
Możliwość nawiązania z pracodawcą dłuższej współpracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatków,
Praca w systemie 3-brygadowym (dodatki za zmianę nocną i święta),
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres: info@winckler.pl z dopiskiem PP/2012 oraz kontakt telefoniczny (12) 307 05 45.

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o
ochronie danych osobowych.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia – wpis
pod numerem 7979.

Autor ogłoszenia

Winckler Personal