przedstawiciel handlowy - Chełm

przedstawiciel handlowy

Miasto: Ogłoszenia Chełm, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy młode i dyspozycyjne popołudniami osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.
Do głównych zadań należy:
Obsługa i pozyskanie klienta
Sumienne rozliczanie się z powierzonych materiałów
Składanie dziennych raportów
Godne reprezentowanie firmy
Udzielanie szczegółowych informacji klientom

Zatrudniamy również studentów zaocznych i absolwentów szkół średnich.

Gwarantujemy:
bezpłatne szkolenia
pracę w oparciu umowy cywilnoprawnej w systemie ośmiogodzinnym
pracę w młodym i zgranym zespole
bezpłatne materiały niezbędne do rozpoczęcia pracy
pomoc i opiekę w pierwszych dniach pracy
system motywacyjny - wysokie premie i dodatki
awans po okresie próbnym na stanowiska kierownicze i menadżerskie (awans uzależniony od efektów pracy nie od stażu)

Wymagania
Oczekujemy
gotowość zamieszkania na okres ok 1 m-ca w Lublinie
dyspozycyjność pon-pt
komunikatywność
wiek do 35 lat

Prosimy o przemyślane aplikacje.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel 81-532-40-29 pon-pt 10:00-15:00

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Autor ogłoszenia

ADVERT

Telefon: 815324029