telefoniczny konsultant ds. sprzedaży - Chełm

telefoniczny konsultant ds. sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Chełm, Region: Lubelskie

Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, animacje, promocje i logistyka dla firm z branż: FMCG, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, bankowej i finansowej czy budowlanej.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.cursor.pl

W związku z rozwojem współpracy z naszymi Klientami, jednym z największych w Polsce banków oraz największą firmą telekomunikacyjną, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsc pracy: Chełm

nr ref.: TK/CH/0411

Zakres obowiązków:

 realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
 kompleksowa obsługa klienta zgodna z obowiązującymi standardami
 budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
 tworzenie i uaktualnianie bazy danych
 dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

 miły głos i bardzo dobra dykcja
 wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
 umiejętności sprzedażowe
 konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu
 bardzo dobra organizacja pracy
 dobra znajomość obsługi komputera
 wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

 atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
 przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego
 możliwość zdobycia doświadczenia z obszaru bankowości i / lub telekomunikacji
 pakiet szkoleń produktowych i z zakresu technik sprzedaży

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz zaznaczonym numerem referencyjnym w tytule wiadomości na poniższy adres:

hr@cursor.pl

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Cursor S.A.

Telefon: 223352449

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - telefoniczny konsultant ds. sprzedaży