Pracownik Hali - Chełm

Pracownik Hali

Miasto: Ogłoszenia Chełm, Region: Lubelskie

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:
  PRACOWNIK HALI
  Lokalizacja: CHEŁM

OBOWIĄZKI:

Obsługa stoiska
Uzupełnianie asortymentu produktów

WYMAGANIA:
wysoka kultura osobista,
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
komunikatywność i odpowiedzialność,
chęci do pracy,
dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej),
aktualna książeczka sanepid.
MILE WIDZIANE:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących w trybie dziennym oraz zaocznym,
możliwość szkolenia i przygotowania do pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: mkrol@jobman.pl  - z dopiskiem w tytule: Pracownik hali CHEŁM.

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Jobman.pl
Kraków ul. Wileńska 2a
797594767

Właścicielem marki JOBMAN.pl jest Biuro Promo Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za uzupełnianie asortymentu na hali sprzedażowej zgodnie ze standardami firmy.

Autor ogłoszenia

JOBMAN.PL

Telefon: 797594767