pracownik magazynu, operator wózka jezdniowego z napędem silnikowym w Piotrkowie Trybunalskim - Chełm

pracownik magazynu, operator wózka jezdniowego z napędem silnikowym w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Ogłoszenia Chełm, Region: Lubelskie

Oferta pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zakres obowiązków:

- realizacja zamówień

- kompletacja palet zgodnie ze specyfikacją

Zapewniamy:

- zakwaterowanie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę

Wymagania

- uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym - warunek konieczny

- aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne - warunek konieczny

- niekaralność

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- silna motywacja do pracy i nastawienie na działanie

- duża sprawność fizyczna

Dodatkowe informacje:
Personel Sp. zo.o.
ul. Krótka 4
20-077 Lublin

tel. 607 506 333 lub 81 441 54 09
fax. 81 441 54 07

lublin@personel.com.pl

Autor ogłoszenia

Personel Sp.zo.o.

Telefon: 607 506 333