Ogrodnik / Konserwator terenów zielonych - Bychawa

Ogrodnik / Konserwator terenów zielonych

Miasto: Ogłoszenia Bychawa, Region: Lubelskie

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj: Francja
Region / województwo: Rejon alpejski
Miejsce pracy / miejscowość: Bonne

Zadania:
• koszenie trawy, trawników
• przycinanie drzew i krzewów, żywopłotów
• sadzenie, podlewanie, nawożenie
• pielęgnacja terenów zielonych
• prace porządkowe
• obsługa kosiarki, nożyc, sekatora
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia
• premia na zakończenie kontraktu
• dodatek żywieniowy 3,62euro/dzień
• zwrot za odzież roboczą
• możliwość długoterminowej współpracy
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
• minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dobra kondycja fizyczna
• brak nałogów
• wysoka kultura osobista
• dokładność, precyzja, odpowiedzialność, sumienność
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• mile widziana znajomość języka francuskiego
Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Typ umowy: umowa o pracę
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/ogrodnik-konserwator-terenow-zielonych/

Aplikując na powyższe ogłoszenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody:

Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powiązane.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Ogrodnik / Konserwator terenów zielonych