Pracownik do remontu statków - Biłgoraj

Pracownik do remontu statków

Miasto: Ogłoszenia Biłgoraj, Region: Lubelskie

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Budownictwo
Kraj: Kanada
Region / województwo: Manitoba
Miejsce pracy / miejscowość: Port Nelson

Zadania:
• praca dla kandydatów z branży budowlanej (stolarzy, malarzy, regipsiarzy, elektryków, tapeciarzy, monterów mebli, glazurników)
• praca przy remoncie statków wycieczkowych w portach (różne destynacje)
• praca w szybkim tempie ( konkretny termin ukończenia remontu!)
• dokładne wykonywanie zaleconych zadań
• przestrzeganie przepisów BHP
Oferujemy:
• legalnie zatrudnienie (na początku na czas określony) i atrakcyjna stawkę godzinową uzależniona od posiadanego doświadczenia
• zakwaterowanie (mieszkania na statkach)
• wyżywienie
• mozliwość pracy w nadgodzinach
• zakup biletu na kontrakt ( różne destynacje )
• krótkie kontrakty ( czas trwania remontu zwykle nie przekracza 30 dni)
Wymagania:
• doświadczenie w deklarowanych zawodzie min. 5 lat
• dokładność i precyzja
• motywacja do pracy w różnych destynacjach na całym świecie
• rzetelność pracy
• pierwsza umowa na ok.3 miesiące
• jeżeli kontrakt jest przewidziany na 15 dni to podczas kazdego z tych dni sie pracuje zwykle po ok 10-12h ( bez względu na soboty i niedziele)
Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 5 lat
Typ umowy: umowa na czas wykonania określonej pracy
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/pracownicy-do-remontu-statkow/

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik do remontu statków