Malarz / Szpachlarz - Biłgoraj

Malarz / Szpachlarz

Miasto: Ogłoszenia Biłgoraj, Region: Lubelskie

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: Chambery

Zadania:
• przygotowanie ścian pod malowanie
• prace malarskie wewnątrz lub na zewnątrz budynków
• praca na rusztowaniu
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9,20 € netto/ dzień pracy
• pracę w nadgodzinach płatną +25% do stawki
• zakwaterowanie i dojazd do pracy
• dodatek za dojazdy na budowę
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
• doświadczenie w pracach malarskich
• precyzja, dokładność, estetyka wykonania
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• doświadczenie w pracy na rusztowaniach
• brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kategorii B
Typ umowy: umowa o pracę
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/malarz-szpachlarz/

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Malarz / Szpachlarz