Pomocnik montera – praca przy montażu paneli fotowoltaicznych - Biała Podlaska

Pomocnik montera – praca przy montażu paneli fotowoltaicznych

Miasto: Ogłoszenia Biała Podlaska, Region: Lubelskie

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Instalacje, Utrzymanie, Serwis
Kraj: Francja
Region / województwo: Grant Est
Miejsce pracy / miejscowość: Miluza

Zadania:
• prace pomocnicze przy montażu instalacji elektrycznych niezbędnych do podłączenia paneli fotowoltaicznych
• praca polegająca na przygotowaniu samych instalacji - bez montażu paneli
• praca do 3m (montaż wykonuje się na kontrukcjach naziemnych)
• przestrzeganie zasad BHP oraz czystości w miejscu pracy
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia
• możliwość pracy w nadgodzinach
• dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
• premię na zakończenie kontraktu
• zakwaterowanie
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako pomocnik elektryka / montera
• dokładność, precyzja, estetyka wykonania
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• motywacja do podjęcia pracy za granicą
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu
• mile widziana znajomość języka francuskiego / angielskiego
Minimalne wykształcenie: Zawodowe
Typ umowy: umowa o pracę na czas określony
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/pomocnik-montera-praca-przy-montazu-paneli-fotowoltaicznych/

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

ZdjęciaZdjecia - Pomocnik montera – praca przy montażu paneli fotowoltaicznych