Cieśla dachowy / Dekarz - Biała Podlaska

Cieśla dachowy / Dekarz

Miasto: Ogłoszenia Biała Podlaska, Region: Lubelskie

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: Frontenex i okolice

Zadania:
• montaż więźb dachowych
• montaż blachy i orynnowania
• obsługa elektronarzędzi
• praca na wysokości (dachy płaskie i spadziste)
• praca na budynkach typu pensjonaty, hotele (wysokość do 8 pięter)
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• możliwość podjęcia pracy do końca sezonu
• stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% +50%
• możliwość otrzymania zaliczki
• zakwaterowanie i dojazd do pracy
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako cieśla/ dekarz
• brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziana znajomość j. francuskiego

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/ciesla-dachowy-dekarz-3/

Aplikując na powyższe ogłoszenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody:

Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powiązane.
Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przekazywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych o produktach lub usługach Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz jego partnerów i podmiotów współpracujących (marketing bezpośredni).
Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Cieśla dachowy / Dekarz