Pracownik magazynu/Koordynator grupy- Biała Podlaska - Biała Podlaska

Pracownik magazynu/Koordynator grupy- Biała Podlaska

Miasto: Ogłoszenia Biała Podlaska, Region: Lubelskie

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik magazynowy/Koordynator grupy
Miejsce pracy: Niemcy - Eisenach

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- pakowanie i komisjonowanie płyt CD, art. biurowych i książek
- kompletacja akcesoriów zoologicznych

Wymagania:
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu
- zorientowanie na realizację celów

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- pakiet ubezpieczeń
- stawka 8,50 € brutto/h plus dodatki
- bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@lps.ag lub kontakt tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.
www.lps.ag

Autor ogłoszenia

ISSP Sp. z o.o.