Kasjer-sprzedawca - Biała Podlaska

Kasjer-sprzedawca

Miasto: Ogłoszenia Biała Podlaska, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki
- Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- Obsługa Klienta

Wymagania
- Aktualna książeczka sanepidowska (obowiązkowo)
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Dyspozycyjność
- Osoby pełnoletnie

Wybranym kandydatom oferujemy
- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowa zlecenia podpisywana z InterKadra
- Bezpłatne szkolenie kasjerskie
- Zmianowy system pracy
- Elastyczny grafik pracy
- Stawkę godzinową

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: k.augustynska@interkadra.pl w temacie wpisując KS/BP