Konsultant Call Center (z orzeczeniem o niepełnosprawności) - Biała Podlaska

Konsultant Call Center (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Biała Podlaska, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży call center poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce Pracy: Biała Podlaska
nr ref. KCC/BP/11

Opis stanowiska:
informowanie oraz sprzedaż usług z branży multimedia,
telefoniczna obsługa klienta,
8 godzinny wymiar czasu pracy.

Wymagania:

komunikatywność,
wysoka kultura osobista,
zorientowanie na osiąganie celów,
znajomość obsługi komputera.
posiadanie aktualnego stopnia niepełnosprawności.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową,
stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny,
pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,
pakiet szkoleń
możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV na adres: a.bielicka@a-trybut.eu (w tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska lub nr ref., a w treści maila posiadany stopień niepełnosprawności)

Autor ogłoszenia

Dla naszego Klienta

Telefon: 784-084-521