Merchandiser Biała Podlaska - Biała Podlaska

Merchandiser Biała Podlaska

Miasto: Ogłoszenia Biała Podlaska, Region: Lubelskie

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej w formie wykładania towaru na markecie budowlanym w Białej Podlasce.

Szczegóły:
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy:
- 2 wizyty w markecie budowlanym w miesiącu (średni czas wizyty około 2 godziny)
- dni i godziny pracy – dowolne
Stawka: 30 zł brutto za wizytę

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną,

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- terminowe rozliczanie zleceń,
- pracę dla znanej marki

Wymagania: Status STUDENTA bądź UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Serwis Biała Podlaska.

Autor ogłoszenia

Agencja Advanced BTL