Elektryk budowlany – wysokie zarobki - Bełżyce

Elektryk budowlany – wysokie zarobki

Miasto: Ogłoszenia Bełżyce, Region: Lubelskie

Firma sky Personal, bezpośredni niemiecki pracodawca, zatrudni elektryków budowlanych oraz przemysłowych na terenie Niemiec.

Obecnie szukamy ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH do pracy w: Regensburg, Kassel, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln, Stuttgart, Lemgo, Drezno.

Opis stanowiska:
• Prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii.
• Remontowanie, konserwacje i modernizacje instalacji elektrycznych.
• Montaż systemów tras kablowych, gniazdek oraz przełączników.
• Montaż oświetlenia.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki od 2400 € - 3400 € netto miesięcznie.
• Premie – 1 000 €. START PREMIA!
• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy).
• Ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny.
• Zakwaterowanie.
• Opiekę polskiego koordynatora.
• 150 € premii za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej Firmie.

Wymagania stawiane kandydatom:
• Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe – techniczne/elektryczne lub uprawnienia SEP.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres E-mail:
k.bednarska@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08-17.
Telefon: +49 5242976060 lub +49 52429760622 lub 49 52429760613.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikacje!

Autor ogłoszenia

sky Personal

Telefon: 05242976060

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk budowlany – wysokie zarobki