Opiekunka dla małżeństwa do Diemelsee-Heringhausen! - Annopol

Opiekunka dla małżeństwa do Diemelsee-Heringhausen!

Miasto: Ogłoszenia Annopol, Region: Lubelskie

Do opieki jest kobieta i mężczyzna. Pan Fritz ma 90 lat, 165 cm wzrostu i waży 70 kg. Ma problemy z nietrzymaniem moczu i jest słabowidzący. Porusza się przy użyciu laski. Przesypia noce. Małżonka- Pani Dorothea ma również 90 lat, 160 cm wzrostu i 70 kg. Jest cukrzykiem, słabo widzi oraz jest po udarze. Porusza się z rollatorem, przesypia noce. Start pracy: 25.01.2017r.
Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysokości 1100 Euro + 80 za drugą osobę
- organizacja transportu za koszt firmy
- brak ukrytych kosztów
- ubezpieczenie
- odprowadzanie składek ZUS i EKUZ
Wymagania:
- znajomość niemieckiego A2
- prawo jazdy kat. B i bycie czynnym kierowcą na terenie Niemiec
-empatia
- zaangażowanie
- dobra kondycja
Obowiązki:
- prowadzenie domu
- sprawowanie opieki nad Państwem

Prosimy o kontakt z naszą firmą i przesyłanie CV na adres: rekrutacja@progressio24.pl
Telefon: 739- 422- 076

Autor ogłoszenia

Progressio24

Telefon: 739 422 076