praca - Asystent Kierownika Projektu - Annopol

praca - Asystent Kierownika Projektu

Miasto: Ogłoszenia Annopol, Region: Lubelskie

Firma Green Power Development Sp. z o.o., zajmująca się planowaniem oraz kompleksowym przygotowaniem projektów farm wiatrowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent Kierownika Projektu, Region Kraśnika, Annopola, Stalowej Woli

Zakres obowiązków:
• Zawieranie umów dzierżawy lub stosownych innych pod planowane inwestycje farm wiatrowych
• Współpraca w zakresie realizacji projektów z lokalnymi środowiskami, Urzędami Gmin, Powiatów, Sądami Rejonowymi
• Pozyskiwanie oraz kompletowanie wymaganych dokumentów
• Współpraca z projektantami farm wiatrowych
• Raportowanie przełożonym o postępach w przeprowadzonych pracach

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B
• Zdolności do samodzielnej organizacji pracy
• Doświadczenia we współpracy z administracją oraz znajomość procedur administracyjnych
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Zwrot poniesionych kosztów,
• Telefon służbowy,
• Stałą pensję + premię uzależnioną od osiąganych celów

CV prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@green-power.com.pl z dopiskiem w temacie wiadomości Asystent Kierownika Projektu

Autor ogłoszenia

Green Power Development