SPECJALISTA DS. MARKETINGU i SPRZEDAŻY - Zduńska Wola

SPECJALISTA DS. MARKETINGU i SPRZEDAŻY

Miasto: Ogłoszenia Zduńska Wola, Region: Lubelskie

Wiodąca na rynku Ogólnopolska Firma Edukacyjna w związku z intensywnym rozwojem zatrudni w swoim oddziale osobę na stanowisko:

SPECJALISTA
DS. MARKETINGU i SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Łódź, Zduńska Wola, Tomaszów Mazowiecki
Opis stanowiska:
• współtworzenie i realizacja strategii marketingowych i sprzedażowych;
• współpraca przy planowaniu budżetu marketingowego;
• monitorowanie i analiza danych rynkowych i wyników sprzedaży;
• zarządzanie i aktualizacja strony internetowej;
• bieżące monitorowanie działań konkurencji i śledzenie trendów branżowych;
• kreowanie wizerunku firmy;
• planowanie i organizacja akcji marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich efektywności;
• redagowanie tekstów prasowych, kontakty z dziennikarzami;
• organizacja konferencji firmowych oraz imprez okolicznościowych i udziału firmy w wydarzeniach branżowych;
• bieżące raportowanie przełożonym z wykonywania powierzonych obowiązków.
Wymagania:
• doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem;
• wykształcenie wyższe;
• wiedza z zakresu marketingu;
• wyobraźnia i kreatywność;
• samodzielność i odpowiedzialność;
• zdolności do łatwego nawiązywania kontaktów;
• rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły;
• dobra znajomość pakietu MS Office;
• prawo jazdy kat. B, własny samochód;
• umiejętność jednoczesnego kontrolowania wielu zadań /marketing, sprzedaż i pokrewne/;
• zdolności analityczne.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (jako załącznik w formacie MS Word), umieszczając w temacie wiadomości: MARKETING + (nazwa miasta) w którym chce Pan/Pani pracować na adres: m.koziak@zak.edu.pl
Brak tej informacji sprawi, iż aplikacja nie zostanie odczytana.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Zapraszamy na naszą stronę: www.zak.edu.pl

Autor ogłoszenia

MARCIN KOZIAK