Kierownik Robót Mostowych - Stryków

Kierownik Robót Mostowych

Miasto: Ogłoszenia Stryków, Region: Lubelskie

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

W chwili obecnej dla naszego klienta, wiodącej firmy budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: woj. łódzkie
Nr ref.: AW/KRM/07

Obowiązki:

• Kierowanie robotami mostowymi
• Organizacja zaplecza budowy
• Rozliczenie robót
• Kontrola podwykonawców
• Uzgadniane projektów technologicznych
• Odbiór robót

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Uprawnienia do nadzoru robót mostowych (min.5 lat)
• Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w budownictwie mostowym
• Umiejętność zarządzania pracą budowy i podległej ekipy
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pracę przy ciekawych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Autor ogłoszenia

Omega Resource

Telefon: +48 22 320 01 24

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierownik Robót Mostowych