Pracownik produkcji - praca na weekendy - Stryków

Pracownik produkcji - praca na weekendy

Miasto: Ogłoszenia Stryków, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Produkcji
Numer referencyjny: PP/S

Lokalizacja: Łódź
Miejsce pracy: Stryków koło Łodzi

Obowiązki:
- pakowanie drobnych elementów
- utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego

Wymagania:
- zdolności manualne
- dobra koncentracja
- dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
- dyspozycyjność w weekendy
- możliwość podjęcia pracy w systemie 8 lub 12 godzinnym.

MILE WIDZIANE KOBIETY ORAZ STUDENCI DZIENNI

Wybranym kandydatom oferujemy:
- pracę dodatkową, dorywczą - w weekendy
- umowę zlecenie podpisywaną z InterKadrą
- atrakcyjne stawki godzinowe
- elastyczne warunki zatrudnienia
- pracę w trybie 2-3 zmianowym
- 8 lub 12 godzinny tryb pracy

Kontakt:
InterKadra Sp. z o.o.
lodz@interkadra.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny stanowiska.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!