Konsultant ds. inwestycyjno-finansowych - Skierniewice

Konsultant ds. inwestycyjno-finansowych

Miasto: Ogłoszenia Skierniewice, Region: Lubelskie

stanowisko: konsultant ds.inwestycyjno - finansowych

Pamiętaj:\"W naszej firmie brak doświadczenia nie jest przeszkodą, to dopiero początek Twojego rozwoju\"

Zakres obowiązków:
* Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów
* Prowadzenie doradztwa finansowego dla klientów w zakresie kredytów hipotecznych, inwestycji kapitałowych

Profil kandydata:
*Odbycie obowiązkowego szkolenia prowadzonego przez naszą firmę, dzięki któremu będziecie mogli Państwo rozpocząć współpracę
* Wykształcenie min. średnie
* Odpowiedzialność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
* Komunikatywność i umiejętność prezentacji
* Samodzielność oraz systematyczność
* Dynamizm w działaniu
* Dobra organizacja pracy
* Przedsiębiorczość i chęć dalszego rozwoju

Oferujemy:

* Kompleksowe i praktyczne szkolenia
* Plan Kariery pozwalający objąć stanowiska od doradcy do dyrektora oddziału
* Motywacyjny system wynagradzania promujący skuteczność i sukcesy
* Profesjonalne wsparcie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV(+zdjęcie) na adres

Ligii@interia.eu