doradca finansowy - Sieradz

doradca finansowy

Miasto: Ogłoszenia Sieradz, Region: Lubelskie

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe
- Niekaralność
- Doświadczenie w sprzedaży mile widziane
- Kreatywność i zaangażowanie oraz umiejętność aktywnej sprzedaży
- Wysoka kultura osobista, rozwinięte zdolności interpersonalne oraz otwartość na ludzi
- Ambicja, skuteczne dążenie do celu oraz chęć ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji
- Dobra organizacja pracy i rzetelność
Opis:
Polfinance sp. z o.o. jest ogólnopolską firmą obecną na rynku finansowym od kilku lat. Jesteśmy jednym z największych Partnerów Grupy Finansowej Nordea. Specjalizujemy się w Otwartych Funduszach Emerytalnych, Ubezpieczeniach na Życie, Produktach Inwestycyjnych, Kredytach Hipotecznych i Gotówkowych. Poszukujemy ambitnych, dynamicznych i lubiących podejmować nowe wyzwania osób na stanowisko Doradcy Klienta.
Zadania:
- Aktywne pozyskiwanie Klientów przy wsparciu działu telemarketingu
- Sprzedaż oraz doradztwo w zakresie produktów finansowych
- Zapewnianie Klientom indywidualnej, profesjonalnej i najwyższej jakości obsługi
- Zarządzanie własnym portfelem Klientów
- Stałe pogłębianie własnej wiedzy z dziedziny usług finansowych.
Oferujemy:
- Pełnienie prestiżowej funkcji Doradcy Klienta w ogólnopolskiej firmie
- Pracę w, dynamicznym zespole, wśród ludzi nastawionych na sukces
- Możliwość rozwoju zawodowego (jasno określona ścieżka awansu)
- Dostęp do szerokiej gamy szkoleń z zakresu nowoczesnych produktów finansowych
- Atrakcyjny system wynagradzania i zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub umowa agencyjna).

Chętnych proszę o wysyłanie CV na adres mjasikm@wp.pl (w tytule proszę wpisać PRACA)
lub kontakt telefoniczny - Joanna Przybyłek tel: 722 293 205

Autor ogłoszenia

Polfinance Sp. z o.o.

Telefon: 722 293 205