PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/RADOMSKO - Radomsko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/RADOMSKO

Miasto: Ogłoszenia Radomsko, Region: Lubelskie

Nasz Klient to firma będąca częścią międzynarodowej grupy pochodzenia francuskiego. Zatrudnia na świecie ponad 200 tys. pracowników, zrzesza ponad 1 400 firm w ponad 50 krajach. Działalność Grupy podzielona jest na 5 sektorów: sektor szkła płaskiego, sektor opakowań szklanych, sektor produktów dla budownictwa, sektor specjalistycznych materiałów technicznych a także sektor dystrybucji budowlanej.
W wyniku połączenia firm: Raab Karcher Materiały Budowlane – ogólnopolskiej sieci hurtowni materiałów budowlanych , La Plateforme Polska - sieci marketów budowlanych dla profesjonalistów , Cortina – wiodący dystrybutor płytek ceramicznych oraz PUM Polska – specjalistyczna sieć sprzedaży materiałów z zakresu instalacji i techniki grzewczej powstała firma w Polsce.
W związku z osiągnięciem wysokiej pozycji na rynku, poszukuje do pracy kandydatów do jednego ze swoich oddziałów na stanowisko:
Przedstawiciela Handlowego

OPIS STANOWISKA:
Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:
• Uczestniczy w realizacji budżetu oddziału i firmy
• Poszukuje, pozyskuje i następnie utrzymuje stały kontakt z klientami
• Ocenia wiarygodność klienta i jego potrzeby
• Przygotowuje oferty handlowe i dba o ich aktualizację
• Negocjuje warunki współpracy (klienci, dostawcy)
• Negocjuje i ustala formy i terminy płatności
• Ustala sposoby zabezpieczeń ustalonych limitów
• Przygotowuje dokumenty niezbędne do podpisania umowy i udzielenia kredytu kupieckiego
• Dba o kompleksową obsługę inwestycji
• Nadzoruje dostawy na budowy
• Monitoruje rynek konkurencji
• Monitoruje rynek inwestorów i wykonawców,
• Nadzoruje spływ należności,
• Przygotowuje raporty o nieterminowych płatnikach,
• Dostarcza danych do opracowania budżetu, ocenia możliwości rozwoju swojego regionu w zakresie poziomu sprzedaży materiałów budowlanych
• Analizuje potrzeby rynku i wnioskuje potrzebę wprowadzenia nowych produktów
• Koordynuje współprace pracowników handlowych ze swoimi klientami
ZAPEWNIAMY:
• wynagrodzenie stałe na wysokim poziomie oraz korzystny system prowizyjny jak i premiowy,
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
• pracę w korporacji międzynarodowej,
• szerokie perspektywy rozwoju zawodowego

OCZEKUJEMY:
• Wykształcenia minimum średniego
• Doświadczenia w charakterze przedstawiciela handlowego branża budowlana, w tym w szczególności materiały instalacyjne – minimum jeden rok
• Znajomości producentów materiałów budowlanych,
• Ogólnej znajomości lokalnego rynku budowlanego i materiałów budowlanych – głównie z branży instalacyjnej, praca w grupie, obsługa klienta, negocjacje, logistyka dostaw,
• umiejętności sporządzanie ofert handlowych, windykowanie należności (faza wstępna, tj – telefon przypominający)
• Dobrej umiejętności posługiwania się użytkowymi programami komputerowymi a w szczególności Excel

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetworzenie danych osobowych na podany niżej adres mailowy.

ph@aboutyou.pl

z podaniem nr ref. PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"