Pracownik Produkcyjny - Radomsko

Pracownik Produkcyjny

Miasto: Ogłoszenia Radomsko, Region: Lubelskie

GI Worker jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej w Polsce. Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią GI Group- największej grupy włoskiej w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Dla naszego włoskiego Klienta oferującego pracę w oddziale w Radomsku poszukujemy pilnie kandydatek:
nr ref.: PP/R/JOBS.PL
miejsce pracy: Radomsko

Zadania:
Praca przy produkcji wiązek kabli do sprzętu AGD.

Wymagania:
duża motywacja do podjęcia pracy
bardzo dobra umiejętność przyswajania nowych informacji
dyspozycyjność
sprawność manualna
umiejętność dostosowania się do szybkiego tempa pracy
w przypadku jednej z kandydatek komunikatywnej znajomośći języka włoskiego
doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem !

Oferujemy:
specjalistyczne szkolenie zagraniczne w siedzibie firmy
umowę o pracę na pełny etat
stabilne warunki zatrudnieni
możliwość rozwoju zawodowego

Forma kontaktu:
tel. /0-42/ 633-81-94
e-mail: beata.zakrzewska@worker.pl

Autor ogłoszenia

Beata Zakrzewska