Opiekunka dla Pani Marianne - Piotrków Trybunalski

Opiekunka dla Pani Marianne

Miasto: Ogłoszenia Piotrków Trybunalski, Region: Lubelskie

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ
Miejsce: ISSIGAU (Bawaria)
PROFIL PODOPIECZNEGO: Poszukujemy Opiekunki dla 89-letniej Pani Marianne z Issigau (Bawaria). Podopieczna ma 160 cm wzrostu, waży 59 kg i posiada Pflegestufe II. Pani Marianne jest osobą leżącą, cierpi na początkującą demencję, dezorientację przestrzenną, jest po wylewie i ma lekko sparaliżowaną lewą stronę ciała. Nie jest wymagany transfer. 3xdziennie przychodzi opiekunka z Pflegedienst, która myje Podopieczną, zmienia pampersy, opróżnia cewnik. Po przyjeździe Opiekunki pomoc z Pflegedienst nie będzie przychodzić. Podopieczna ma problemy z zasypianiem, dostaje środki uspokajające. Ze środków pomocniczych jest materac przeciwodleżynowy oraz łóżko dla osób niepełnosprawnych.
INNE: Pani Marianne mieszka sama w wielorodzinnym domu, w tym samym budynku mieszka jej syn z rodziną. Dom znajduje się na wsi. Do sklepu jest ok 10 min drogi pieszo. Dla Opiekunki jest do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, własna łazienka, Internet. Wolne dla Opiekunki do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
ZADANIA OPIEKUNKI:
Opiekunka ubiera/rozbiera Podopieczną, myje, zmienia materiały inkontynencyjne, opróżnia cewnik. Podopieczną trzeba karmić, podawać jej napoje, podawać leki. Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe, sprząta, pierze, prasuje itp. Gotowanie tylko dla 2 osób (Opiekunki i Podopiecznej), jeżeli gotuje synowa Podopiecznej, to gotuje posiłki również dla Podopiecznej i Opiekunki.
WYMAGANIA:
- kobieta między 40-50 rokiem życia
- dobra znajomość języka niemieckiego
- osoba niepaląca
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- miłe usposobienie oraz cierpliwość
OFERUJEMY:
- legalną i pewną pracę w Niemczech
- atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone składki ZUS
- ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- pomoc w organizacji wyjazdu i zwrot kosztów podróży
- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu ANGEL CARE 24
- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu
- Tel: +48 733 388 300
- wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Autor ogłoszenia

AngelCare24

Telefon: 733 388 300

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Opiekunka dla Pani Marianne