Oferta pracy - Przedstawiciel Ubezpieczeniowy - ALLIANZ Polska S.A. - Piotrków Trybunalski

Oferta pracy - Przedstawiciel Ubezpieczeniowy - ALLIANZ Polska S.A.

Miasto: Ogłoszenia Piotrków Trybunalski, Region: Lubelskie

eżeli :

• jesteś osobą komunikatywną i dynamiczną
• chciałbyś pracować w renomowanej międzynarodowej agencji ubezpieczeniowej,
• chcesz mieć wpływ na własne zarobki,

– aplikuj do Allianz!

manBase S.A. - Obecnie dla naszego Klienta – jednej z agencji ALLIANZ Polska S.A., poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel/Doradca Ubezpieczeniowy

Kod aplikacji: ALL/001/MS/P
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

ZADANIA:

• sprzedaż produktów finansowych, inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych,
• zawieranie umów ubezpieczeniowych,
• pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych,
• badanie potrzeb i oczekiwań Klientów,

WYMAGANIA:

• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia – warunek konieczny!
• silne zorientowanie na wyniki,
• dobra organizacja czasu pracy,
• doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem,
• mile widzialne osoby z własnym portfelem klientów,

OFERTA:

• atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników,
• zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę,
• elastyczne godziny pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
• stałe wsparcie Kierownika Sprzedaży.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 12 sierpnia 2012 r.

W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: ALL/001/MS/P

Autor ogłoszenia

manBase S.A.

Telefon: 61 666 37 82