Dyrektor ds. produkcji mas bitumicznych - Piotrków Trybunalski

Dyrektor ds. produkcji mas bitumicznych

Miasto: Ogłoszenia Piotrków Trybunalski, Region: Lubelskie

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

DYREKTOR DS. PRODUKCJI MAS BITUMICZNYCH

MIEJSCE PRACY: Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:
- Szacowanie zdolności produkcyjnych zakładu i opracowanie strategii produkcyjnych firmy
- Przygotowanie planu produkcji i opracowanie jego głównego harmonogramu oraz harmonogramów szczegółowych
- Planowanie potrzeb materiałowych
- Analiza budów w zakresie ich rentowności, efektywności organizacyjnej oraz rozliczeń materiałowo-sprzętowych
- Zarządzanie strukturą organizacyjną w obszarze produkcji zgodnie z aktualnym schematem organizacyjnym.
- Składanie zapotrzebowania na zasoby materiałowe, ludzkie, sprzętowe
- Zarządzanie przygotowaniem technicznym produkcji
- Pozyskiwanie i wprowadzanie nowych technologii
- Opracowywanie i wdrażanie procedur produkcyjnych
- Zarządzanie i nadzorowanie przebiegu procesu produkcji mieszanek bitumicznych wraz z zatwierdzaniem recept
- Kontrola działania wszystkich jednostek podległych komórek organizacyjnych zgodnie ze schematem organizacyjnym
- Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości produkcji mieszanek bitumicznych i realizowanych budów
- Sprawowanie nadzoru nad kosztami produkcji mieszanek bitumicznych
- Nadzór nad systemem zapewnienia kontroli jakości
- Zapewnienie ciągłości procesu produkcji
- Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń linii produkcyjnej (planowanie i realizacja nowych zakupów, remontów)
- Ścisła współpraca z działem zakupów, monitorowanie poziomu zapasów surowców
- Nadzór nad działaniami związanymi z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników
- Zapewnienie i kontrola warunków bhp na stanowiskach produkcyjnych
- Podejmowanie działań na rzecz podniesienia wydajności pracy.
- Nadzór nad realizowanymi budowami co do zgodności wykonywanych i wykonanych robót z zakresem określonym w warunkach kontraktowych/umowa, SIWZ, STWiOR , dokumentacja projektowa

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne preferowane o kierunku drogowym
- Minimum 5-letnie doświadczenie w kierowaniu kontraktem drogowym o różnej skali wielkości
- Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
- Praktyczna znajomość technologii robót drogowych
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w branży drogowej
- Uprawnienia do projektowania w branży drogowej
- Praktyczna znajomość przepisów Ustawy Prawo Budowlane i Prawo Zamówień Publicznych
- Umiejętność prowadzenia negocjacji z Inwestorem i Podwykonawcami
- Znajomość pakietu MS Office
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność planowania, kierowania i kontrolowania pracy podległych zespołów
- Umiejętności przywódcze i organizacyjne
- Wytrwałość, determinacja w dążeniu do osiągnięcia celów

Oferujemy:
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość otrzymania premie uzależnionej od wyników pracy
- Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
- Premie uzależnione od wyników pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem
„dyrektor produkcji”.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Autor ogłoszenia

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Telefon: 0124230505