Szwaczka, Wielka Brytania - Pabianice

Szwaczka, Wielka Brytania

Miasto: Ogłoszenia Pabianice, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Szwaczki
Miejsce pracy: Wolverhampton, Wielka Brytania

Zakres zadań:
Praca na linii produkcyjnej
Produkcja damskich i męskich płaszczy przy pomocy przemysłowej maszyny do szycia
Kontrola jakości produktów
Wymagania:

Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku szwaczki, w tym również w szyciu okryć wierzchnich
Wieloletnie doświadczenie w użyciu przemysłowej maszyny do szycia, wiedza z zakresu jej funkcjonowania
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna
Pozytywny wynik testu użytkowania przemysłowej maszyny do szycia, który odbędzie sie w Polsce
Dobry stan zdrowia
Gotowość do pracy
Oferujemy:

Pracę na kontrakcie w przyjemnej atmosferze
Możliwość stałej umowy po 13 tygodniach
Pracę od zaraz
Stawkę £5,93/godz. Brutto
Prace w godzinach 8:00-18:00 (z 1h niepłatnej przerwy), pn - pt
45 godzin pracy/ tydzień
Płatny urlop
odbiór po przyjeździe do Wielkiej Brytanii
Podręcznik zawierający niezbędne informacje na temat pracy i życia w Wielkiej Brytanii

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: apuzio@perfekton.pl

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883).\"

Autor ogłoszenia

Perfekton

Telefon: 58 551 10 60