Szwaczka, Wielka Brytania, atrakcyjna oferta - Pabianice

Szwaczka, Wielka Brytania, atrakcyjna oferta

Miasto: Ogłoszenia Pabianice, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Szwaczki
Miejsce pracy: Castleford, Wielka Brytania

Zakres zadań:
Praca na linii produkcyjnej
Produkcja damskich i męskich płaszczy przy pomocy przemysłowej maszyny do szycia
Kontrola jakości produktów
Wymagania:

Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku szwaczki, w tym również w szyciu okryć wierzchnich
Wieloletnie doświadczenie w użyciu przemysłowej maszyny do szycia, wiedza z zakresu jej funkcjonowania
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna
Pozytywny wynik testu użytkowania przemysłowej maszyny do szycia
Dobry stan zdrowia
Gotowość do pracy
Oferujemy:

Pracę na kontrakcie w przyjemnej atmosferze, w dobrze skomunikowanym mieście, pół godziny od Londynu
Możliwość stałej umowy po 13 tygodniach
Pracę od zaraz
Atrakcyjny system wynagrodzeń: £ 6,03/godzina,
System zmianowy: pon-czw: 6:30 – 16:30, pt: -12:30
Nocne zmiany £ 6.75/godz., 22:00 – 6:00, niedziela - czwartek
39 – 44 godziny/ tydzień
Bonusy wypłacane tygodniowo
Płatne dni świąteczne
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania ( £ 40 – 50 tyg., przy ubezpieczeniu i tworzeniu konta bankowego
Podręcznik zawierający niezbędne informacje na temat pracy i życia w Wielkiej Brytanii
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: apuzio@perfekton.pl

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883).\"

Autor ogłoszenia

Perfekton

Telefon: 58 551 10 60