Asystent/ka w dziale rekrutacji i selekcji (bezpłatna praktyka) - Pabianice

Asystent/ka w dziale rekrutacji i selekcji (bezpłatna praktyka)

Miasto: Ogłoszenia Pabianice, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o. o. do swojego oddziału w Łodzi poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• redagowanie i aktualizacja ogłoszeń w mediach,
• preselekcja aplikacji i administrowanie bazą danych Kandydatów,
• przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z Kandydatami,
• współpraca z Konsultantami w zakresie weryfikacji dokumentów,
• bieżące wsparcie pracy biura rekrutacyjnego.
Oczekiwania wobec Kandydata/tki:
• status studenta do 26 roku życia,
• zainteresowanie obszarem HR,
• zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy.
W zamian za zaangażowanie w pracę, oferujemy:
• możliwość dostosowania praktyki do zajęć na uczelni,
• współpracę z ekspertami w dziedzinie HR,
• praktykę w dynamicznym i młodym zespole,
• możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego,
• możliwość wystąpienia o odbycie stażu z Urzędu Pracy,
• dla wysoce zaangażowanych osób, możliwość zatrudnienia po okresie praktyki.

Jeśli jesteś zainteresowana/y praktyką w naszej firmie, wyślij dokumenty aplikacyjne (CV oraz List Motywacyjny) na adres: rekrutacja@ksservice.eu. W temacie wiadomości koniecznie wpisz „Praktykant/ka Łódź”.

W dokumentach aplikacyjnych należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”

Autor ogłoszenia

KS Service Sp. z o.o.

Telefon: (0-42) 233 64 05