Doradca Klienta w Placówce Bankowej - Ozorków

Doradca Klienta w Placówce Bankowej

Miasto: Ogłoszenia Ozorków, Region: Lubelskie

Aktualnie do naszej placówki bankowej w Ozorkowie (województwo łódzkie) poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Klienta ( praca na terenie placówki )
Miejsce pracy: placówka bankowa (Ozorków, województwo łódzkie)

Profil kandydata:

• wykształcenie min. średnie
• entuzjazm, zaangażowanie, pasja w działaniu
• komunikatywność
• dokładność i systematyczność
• nastawienia na realizację celów
• samodzielność w realizacji zadań
• znajomości aplikacji komputerowych: Word, Excel
• nie wymagamy doświadczenia w branży bankowej

Główne zadania:

• doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez bank
• aktywne pozyskiwanie klientów w placówce
• dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi
• budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres:
bankowyrekrutacja@gmail.com, w terminie do 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia.
W tytule wiadomości prosimy wpisać „Doradca Klienta”
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.