OPIEKUN FINANSOWY - ŁOWICZ - Łowicz

OPIEKUN FINANSOWY - ŁOWICZ

Miasto: Ogłoszenia Łowicz, Region: Lubelskie

KASA POLSKA - POLSKA SKOK - Poszukuje Kandydatów na stanowisko:
OPIEKUN FINANSOWY
Miejsce pracy: ŁOWICZ

Zadania:
- dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
- pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
- aktywna sprzedaż produktów finansowych
- udział w akcjach marketingowych
- sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- doświadczenie w obsłudze Klienta, mile widziane w branży finansowej
- znajomość pakietu MS Office
- entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) mailem na adres : rekrutacja@polskaskok.pl . W tytule aplikacji prosimy podawać miejsce pracy. OF-ŁOWICZ

Prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, (DZ.U.z 2002r. 101, Poz.926 ze zm.”)

Autor ogłoszenia

KASA POLSKA