Opiekun/ka osób starszych do pracy w domu opieki - Łódź

Opiekun/ka osób starszych do pracy w domu opieki

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Zarób 1700 € miesięcznie (netto)

Jedna z wiodących firm w europie poszukuje osób na stanowisko:

Opiekun/ka osób starszych do pracy
w domu opieki
Miejsce pracy: okolica miasta Karlsruhe, Niemcy
Praca od zaraz

• Miejscem pracy jest dom opieki,
• Praca jest na stałe i stacjonarna,
• Pracodawcą jest niemiecka agencja pracy tymczasowej,
• Praca na pełny etat, w systemie 2 - 3 zmian,
• 160 godzin miesięcznie + nadgodziny;

Główne zadania:
• Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych,
• Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza,
• Wsparcie przy rehabilitacji,
• Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku;

Wymagania:
• Aktualne przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych,
• Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego,
• Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie,
• mile widziane referencje od innych niemieckich rodzin;

Oferujemy:
• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne,
• Wynagrodzenie: stawka godzinowa + dodatki + diety,
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika.

Prosimy aplikować wyłącznie za pomocą formularza
app.hrappka.pl/offer/view/6b663d4b979894065e915201488b9c76/889/kris

Prosperus Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 11934 )
Od 2001 roku pomagamy naszym Partnerom biznesowym realizować projekty rekrutacyjne i rozwojowe, traktując ich potrzeby indywidualnie.
By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku.

Autor ogłoszenia

Klient Prosperus

Telefon: 605878870

ZdjęciaZdjecia - Opiekun/ka osób starszych do pracy w domu opieki