Opiekun/ka do Seniora w Kassel, oferta na 6 tygodni - Łódź

Opiekun/ka do Seniora w Kassel, oferta na 6 tygodni

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opiekun/ka Osób Starszych
Wybranym kandydatom oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 800-1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej tj. ponad 4400 zł brutto
zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
elastyczne terminy i zasady wyjazdów
podpisujemy 1 czytelną umowę
dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
Zakres obowiązków:
proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
dobry stan zdrowia
mile widziane prawo jazdy kat. B
Więcej informacji:
Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56 pok. 301, Budynek A.
Tel.: 666 826 912, 12 290 44 39
www.opiekunki.interkadra.pl

Autor ogłoszenia

Interkadra

Telefon: 666826912

ZdjęciaZdjecia - Opiekun/ka do Seniora w Kassel, oferta na 6 tygodni