MALARZ, LAKIERNIK BUDOWLANY – NIEMCY - Łódź

MALARZ, LAKIERNIK BUDOWLANY – NIEMCY

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:
MALARZ, LAKIERNIK BUDOWLANY
Miejsce pracy: Bayern, Baden-Württemberg, Hessen

Zakres obowiązków:
- Malowanie pomieszczeń i elewacji
- Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych
- Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
- Tapetowanie
Mile widziane pozostałe umiejętności:
- Ocieplanie budynków
- Kładzenie płyt gipsowo – kartonowych
- Kładzenie podłóg (wykładziny, laminat, parkiet, linoleum, PCV)

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe, Dyplom Czeladniczy
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Samochód
- Absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy

Pracodawca oferuje:
- Wynagrodzenie 11,75 euro brutto/h dla wykwalifikowanych pracowników, 9,75 euro brutto/h dla pomocników
- Dieta 5-6 euro netto/h (min. 40 euro netto dziennie)
- Zorganizowanie zakwaterowania

Osoby zainteresowanie mogą składać swoje aplikacje (CV w języku niemieckim oraz kopię dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie w zawodzie) na adres mailowy:

rekrutacja@praca-efekt.pl

W tytule maila wpisując – Malarz, Lakiernik.

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 95 739 7999,
kom. 669 361 072

Sprawdź nas!
www.praca-efekt.pl

Telefon: 669 361 072

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - MALARZ, LAKIERNIK BUDOWLANY – NIEMCY