Komisjoner bez znajomości języka! - OKOLICE BERLINA - Łódź

Komisjoner bez znajomości języka! - OKOLICE BERLINA

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Data rozpoczęcia: 12.09.2017

ZADANIA:
sortowanie i kontrola jakości produktów
przygotowanie towaru do wysyłki
wprowadzanie towaru na stan magazynowy
dbanie o czystość w miejscu pracy

OCZEKIWANIA:
gotowość do podjęcia pracy za granicą
sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia
punktualność i umiejętność pracy w zespole

OFERTA:
wynagrodzenie: 8,91€ brutto/godz
dojazd „do” i „z” pracy gwarantuje firma
praca na pełen etat, możliwość nadgodzin - płatnych dodatkowo 25%
praca od poniedziałku do soboty
niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
BRAK ZEITKONTA! Wszystkie godziny wypłacane na bieżąco!
profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów
możliwość długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@ksps.com.pl lub zadzwoń pod numer 796 666 597 lub 532 844 266

KS Personal Service - (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621).

Autor ogłoszenia

KS Personal Service

Telefon: 796 666 597