Inżynier Elektrotechnik, Elektronik, Automatyk - Łódź

Inżynier Elektrotechnik, Elektronik, Automatyk

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Dla niemieckiego pracodawcy, jednej z wiodących firmy branży metalowej na świecie, poszukujemy odpowiedniej osoby z wykształceniem w kierunku:

Inżynier Elektrotechnik, Elektronik lub Automatyk

Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Zakres obowiązków:
- Optymalizacja procesów oraz systemów produkcyjnych
- Rozwiązywanie bieżących problemów, kontrola procesów naprawczych oraz konserwacyjnych
- Monitorowanie i zarządzanie wydajnością
- Zarządzanie, nadzór oraz koordynacja podległym personelem

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe w kierunku: Inżynier Elektrotechnik, Elektronik, Automatyk
- Doświadczenie w wyżej wymienionym obszarze działania
- Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
- Znajomość SPS, S7, mile widziana znajomość programu SAP
- Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie, pewność siebie, odpowiedzialność

Osoby zainteresowane mogą złożyć swoje aplikacje (CV w języku niemieckim) na adres mailowy:

rekrutacja@praca-efekt.pl

w tytule maila wpisując – Inżynier

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 95 739 7999,
kom. 669 361 072

Sprawdź nas!
www.praca-efekt.pl

Telefon: 669 361 072

ZdjęciaZdjecia - Inżynier Elektrotechnik, Elektronik, Automatyk