BOCHUM- PRACA DLA OPIEKUNKI W NIEMCZECH - Łódź

BOCHUM- PRACA DLA OPIEKUNKI W NIEMCZECH

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

*** ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI CZERWCOWYMI OFERTAMI PRACY ***
*** ZLECENIA MAMY NA TERENIE CAŁYCH NIEMIEC***
*** OTO JEDNO Z NICH :
ZASTĘPSTWO OD 13.06.2022
( K-06) DO OPIEKI SYMPATYCZNY SENIOR!
MIEJSCOWOŚĆ : (44797 )Bochum, Nadrenia Północna-Westfalia.
WYNAGRODZENIE : 1650e/ mc + 100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie + 100e za pierwszy wyjazd+ ewent. bonus wakacyjny.
WYMAGANIA: średnio- komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNY : 88 lat , 95 kg , 190 cm, ( GR-3)
Choruje na niewydolność serca oraz inkontynencję. Przed 30 laty przeszedł zawał serca. Jego stan psychiczny jest niezaburzony, nastrój czasami depresyjny. Senior ma słabszy słuch i wzrok. Nosi aparat słuchowy i okulary. Porusza się przy balkoniku. Transfer odbywa się samodzielnie, ewentualnie, gdy ma gorszy dzień przy wsparciu. Podopieczny sporadycznie może wybudzić się w nocy.
Do pomocy – łóżko szpitalne, podnośnik przy schodach, krzesło pod prysznic.
Podopieczny opisywany jest jako osoba niezależna, samodzielna, elegancka, zwracająca uwagę na porządek. Lubi słuchać muzyki, czytać gazety, interesuje się polityką. Je lekko, dużo warzyw.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznemu w czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych, podczas ubierania. Opiekunka towarzyszy podopiecznemu podczas spacerów. Ponadto opiekunka prowadzi dom. W razie konieczności opiekunka służy podopiecznemu pomocą w nocy.
DODATKOWE INFORMACJE:
Senior mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przygotowano pokój i własną łazienkę. Na miejscu jest Internet. Sklepy oddalone są o 10 min. na piechotę. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH. WIĘCEJ INFORMACJI O NASZEJ FIRMIE, ZLECENIACH ORAZ PREMIACH NA STRONIE INTERNETOWEJ : www.pflegemitherzen24.pl

Autor ogłoszenia

Pflege mit Herzen

Telefon: 508624667

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - BOCHUM- PRACA DLA OPIEKUNKI W NIEMCZECH