Doradca finansowo-ubezpieczeniowy - Łódź

Doradca finansowo-ubezpieczeniowy

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Firma brokerska działająca w branży ubezpieczeniowej od roku 1995 poszukuje osób do pracy na stanowisku Doradcy finansowo-ubezpieczeniowego.
Oferta jest skierowana do osób, które chcą rozpocząć karierę w branży ubezpieczeniowej jak również do osób mających już zezwolenie KNF.

Zadania:
- profesjonalne doradztwo finansowe
- pozyskiwanie nowych klientów
- opieka nad istniejącymi klientami

Oferujemy:
- zdobycie licencji państwowej
- brak limitów miesięcznych dotyczących ilości pozyskiwanych klientów
- co miesiąc listę klientów
- profesjonalne szkolenia produktowo-sprzedażowe
- współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwości rozwoju kariery zawodowej
- szeroką gamę produktów ubezpieczeniowo – finansowych
- umowę współpracy (działalność gospodarcza) lub umowę zlecenie
- atrakcyjny system prowizyjno-płacowy

Wymagania:
- wykształcenie min. Średnie
- niekaralność
- umiejętność budowania relacji z klientem
- wysoka komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- samodzielność w działaniu

Oferty prosimy wysyłać na adres asiaw@poczta.onet.pl