Specjalista ds. szkoleń i doradztwa - Łódź

Specjalista ds. szkoleń i doradztwa

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

W związku z zaplanowaną realizacją projektu współfinansowanego ze środków EFS (poddziałanie 8.2.1 PO KL), Fundacja „Fundusz Inicjatyw” wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5009, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. szkoleń i doradztwa.
Miejsce pracy: Biuro projektu „Spin-Centrum” w Łodzi.
Termin rozpoczęcia pracy: styczeń 2010.
Zakres obowiązków:
Udział w realizacji projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w tym:
Rekrutacja wykładowców i doradców,
Tworzenie harmonogramów szkoleń z zakresu przedsiębiorczości oraz doradztwa z zakresu prawa, podatków, marketingu,
Organizacja zaplecza logistycznego (sale, catering, materiały szkoleniowe),
Obsługa szkoleń i doradztwa realizowanych w trybie popołudniowo-weekendowym,
Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej (umowy, dzienniki zajęć, itp.).

Wymagania konieczne:
Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie w organizacji i obsłudze szkoleń/konferencji/doradztwa, itp,
Dokładność,
Umiejętność organizacji własnej pracy,
Odpowiedzialność.

Wymagania pożądane:
Ukończone studia podyplomowe/szkolenia z zakresu funduszy europejskich/zarządzania projektami,
Doświadczenie w pracy przy projekcie współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferujemy:
Umowę o pracę (pełny etat) na czas określony (do 16-tu m-cy),
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji pozarządowej,
Możliwość realizacji własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do 5 stycznia 2010 na adres ffi@ffi.org.pl (wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Fundację „Fundusz Inicjatyw”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz.883)”. W tytule wiadomości prosimy wskazać nazwę stanowiska.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

Olga Jankowska

Telefon: 81 532 10 30