Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Łódź

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Jesteśmy międzynarodową grupą finansową dbającą
o zabezpieczenie przyszłości 40 milionów Klientów
w ponad 20 krajach Europy, Ameryki (jako Transamerica)
i Azji. W Europie środkowo-wschodniej prowadzimy działalność
w Polsce, Czechach, Rumunii, na Węgrzech, Słowacji oraz
w Turcji. Nasza historia rozpoczęła się ponad 160 lat temu w Holandii. Tam też, w Hadze, mieści się Główna siedziba AEGON.

Zakres obowiązków:
-pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów
indywidualnych i biznesowych,
- sprzedaż produktów finansowych,
- realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
- inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z
klientami.

Wymagania:
- preferowane wyższe wykształcenie,
- min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym
z obsługą klientów i/lub telemarketingiem,
- doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
- znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości
detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych
i/lub majątkowych,
- rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Zapewniamy:
- atrakcyjne warunki finansowe – w tym wysokie prowizje,
- cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
- otwarta ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji,
- szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń,
- wyjazdy zagraniczne dla najlepszych,
- udział w konferencjach, sympozjach finansowych.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na vintage3@vp.pl, do 19 października 2012r.
z zaznaczeniem w tytule maila numeru ref.: SDS/09/2012

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Telefon: 690989088