PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - ŁÓDŹ - Łódź

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - ŁÓDŹ

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

K&Ż OLES BHP S.C.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Handlowiec
Lokalizacja: Łódź, woj. łódzkie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za realizację działań sprzedażowych Firmy
Zakres obowiązków:
• Sprzedaż oferowanych przez Firmę produktów zgodnie z założonym planem sprzedaży
• Zdobywanie i pogłębianie informacji na temat potencjalnych i aktualnych Klientów Firmy
• Aktywne poszukiwanie Klientów
• Podtrzymywanie wzorowych relacji z Klientami
• Realizacja zleceń stałych Klientów
• Sporządzanie raportów z wykonywanej pracy zgodnie z obowiązującym w firmie systemem raportowania

Oczekiwania wobec Kandydata:
• znajomość technik sprzedaży,
• umiejętność prowadzenia spotkań handlowych i prezentacji produktów,
• pozytywne nastawienie i łatwość nawiązywania kontaktów,
• precyzja i samodzielność w działaniu,
• nastawienie na osiąganie wyników sprzedażowych,
• wykształcenie min. średnie
• prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność
• wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:
• Interesującą pracę
• Samochód służbowy do dyspozycji w celach służbowych
• Niezbędne narzędzia pracy
• Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
olesbhp.biuro@interia.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)\".

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - ŁÓDŹ