Mobilny Doradca Biznesowy - Łódź, Kutno, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Skierniewice, Bełchatów - Łódź

Mobilny Doradca Biznesowy - Łódź, Kutno, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Skierniewice, Bełchatów

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Firma Focus jest przedstawicielem sieci komórkowej Play. W związku z rozwojem poszukujemy
osób na stanowisko:

Mobilny Doradca Biznesowy
(Przedstawiciel Handlowy)

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Kutno, Skierniewice, Bełchatów, woj. łódzkie

Nr ref.: MBŁ/1

ZADANIA:
l Pozyskiwanie oraz profesjonalna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm
l Budowanie trwałych relacji z klientami biznesowymi
l Prowadzenie negocjacji handlowych
l Realizowanie wyznaczonych celów

WYMAGANIA:
l Doświadczenie we współpracy z klientami minimum (1 rok)
l Wykształcenie minimum średnie
l Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel)
l Samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
l Wysoka kultura osobista
l Komunikatywność
l Umiejętność pracy pod presją czasu
l Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
l Prawo jazdy kat. B
l Posiadanie własnego samochodu (pierwsze 6 miesięcy)

OFERUJEMY:
l Umowę o współpracy na podstawie własnej działalności bądź umowy zlecenia
l Bardzo wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, wysokie bonusy premiowe
l Wsparcie sprzedaży z ramienia Operatora
l Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
l Rozbudowany pakiet szkoleń
l Możliwość udziału w atrakcyjnych wyjazdach

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres Email:

praca.ks@focushr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

Focus HR

Telefon: 0694-404-829