Ambasador Firmy - Łódź

Ambasador Firmy

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Stylowa Moda poszukujemy :

Regionalnego Ambasadora Firmy

Region 01 - Woj. Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie Nr. Referencyjny - 01/11/GZ

Region 02 - Woj. Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie Nr. Referencyjny 02/11/GZ

Region 03 - Woj. Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie Nr. Referencyjny 03/11/GZ

Region 04 - Woj. Łódzkie, Opolskie, Śląskie Nr. Referencyjny 04/11/GZ

Region 05 - Woj. Lubelskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Małopolskie Nr. Referencyjny 05/11/GZ

Zakres Obowiązków:

· Aktywna sprzedaż usług i występów artystycznych, warsztatów/szkoleń związanych z modą oraz stylizacją;
· Bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z klientami;
· Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie;
· Działanie w obrębie marketingu lokalnego;
· Negocjowanie warunków współpracy z klientami;
· Współtworzenie strategii rozwoju firmy;

Wymagania :

· Wykształcenie – średnie, preferowanie wyższe (PR, marketing, sprzedaż);
· Duża kreatywność;
· Doświadczenie na podobnym stanowisku;
· Zdolności komunikacyjne i bardzo wysoka kultura osobista;
· Umiejętność negocjacji;
· Efektywny sposób pracy;
· Dotrzymywanie terminów;
· Mile widziane doświadczenie w branżach związanych z modą;
· Dodatkowy atut – posiadanie własnej bazy klientów;

Oferujemy :

· Nieograniczone atrakcyjne wynagrodzenie ściśle związane z efektywnością wykonywanej pracy (prowizje, pakiety premiowe);
· Elastyczny czas pracy;
· Umowa cywilno-prawna, działalność gospodarcza
· Cykl szkoleń sprzedażowych oraz regularne szkolenia produktowe;
· Jasno określona ścieżka kariery oraz realna możliwość awansu;
· Niezbędne materiały reklamowe, prezentacje, foldery itp.
· Wsparcie w każdym momencie i w każdym temacie podczas wykonywania pracy

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) należy przesłać na adres handlowy@stylowamoda.pl z zaznaczeniem w temacie konkretnego numeru referencyjnego ( np. 01/11/GZ )

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami!

Poznaj nas i nasze osiągnięcia - www.stylowamoda.pl i dołącz do naszego zespołu!

Autor ogłoszenia

Stylowa Moda

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Ambasador Firmy