Telemarketer B2B - Łódź

Telemarketer B2B

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta, firmy z branży IT Creative Center poszukuje osoby na stanowisko:

(miejsce pracy: Łódź)

Zadania:

- Pozyskiwanie klientów poprzez kontakt telefoniczny
- Budowanie i utrzymywanie sieci kontaktów biznesowych
- Wsparcie sprzedaży B2B
- Rozwój bazy klientów

Oczekujemy:

- Doświadczenia w pracy przez telefon (Call Center, telemarketer)
- Komunikatywności
- Poprawnej dykcji
- Znajomości obsługi komputera
- Dyspozycyjności
- Nastawienia na stałe poszerzanie kompetencji zawodowych
- Doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu klientów mile widziane

Oferujemy:

- Pracę w młodym dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
- Atrakcyjny system premiowy

Aby wziąć udział w rekrutacji, zapraszamy do przesłania CV wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres kborkowski@creativecenter.pl

Autor ogłoszenia

Creative Center