Team leader w telefonicznym centrum zgłoszeń - Łódź

Team leader w telefonicznym centrum zgłoszeń

Miasto: Ogłoszenia Łódź, Region: Lubelskie

Promedica24 jest polską firmą, która powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie pracowników sektora medycznego migracjami zarobkowymi. Rekrutujemy lekarzy różnych specjalizacji, farmaceutów, pielęgniarki oraz opiekunki z Polski, Rumunii, Ukrainy i Słowacji, zarówno na potrzeby własne, jak i na potrzeby naszych klientów w Europie Zachodniej.

W związku z rozwojem call center Promedica24 w Łodzi, poszukujemy osób na stanowisko:

Team Leader
w telefonicznym centrum zgłoszeń

Miejsce pracy : Łódź

Oferujemy:
- pracę w dynamicznej organizacji, na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
- realny wpływ na rozwój organizacji,
- system szkoleń wewnętrznych,
- motywacyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników,
- planowany termin rozpoczęcia pracy w II połowie stycznia 2011.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Team Leader’a będzie odpowiedzialna za:
- sprawne funkcjonowanie call center,
- dbanie o realizowanie założonych planów,
- utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta,
- monitorowanie i usprawnianie organizacji pracy,
- raportowanie wyników i opracowywanie statystyk,
- motywowanie i rozwój zespołu Konsultantów.

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem konsultantów telefonicznych,
- doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym – warunek konieczny.
- wykształcenie co najmniej średnie.

Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy na w/w stanowisku, spełniający w/w kryteria proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i LM) na adres email:

recruitment@promedica24.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska: Team leader (niemiecki)

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat Promedica24 zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.promedica24.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807), przy Al. Jerozolimskich 94 oraz przez spółki należące do grupy kapitałowej Promedica Care Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne.”

Autor ogłoszenia

Promedica24

Telefon: 22 44 87 222

ZdjęciaZdjecia - Team leader w telefonicznym centrum zgłoszeń